Domarlista

Domarlista

Name Postort Telefonnummer e-Postadress
Belin, Magnus Örsundsbro 073-0222710 magnus.belin@outlook.com
Björkhult, Göran Bergshamra 070-5759838 bjorkhult78@hotmail.com
Carlberg, Fredrik Heby 073-1807930 fredrikcarlberg1@gmail.com
Cederborg Lars Surahammar 073-3999671 evapiila@hotmail.com
Markus Enstedt Sala 070-5826916 silverstadensror@gmail.com
Eriksson, Anders Örbyhus 070-2397308 anders.karby@telia.com
Eriksson, Christer Salbohed 070-5308718 perenner@vrenninge.se
Eriksson, Emil Tierp 076-1051119 barbo10119@gmail.com
Eriksson, Gustaf Salbohed 073-7699016 gustaf.eriksson@vrenninge.se
Eriksson, Göran Kolsva 070-6725771 goran.eriksson@koping.net
Falk, Daniel Norrtälje 070-3490849 daniel.falk@me.com
Forsberg Torbjörn Örsundsbro 070-2232493
0171-412020
forsberg@swedenmail.com
Guldbacke, Christer Sala 070-6835445 guldbacke@telia.com
Lars Hansen Åkersberga 073-6002113 lars.hansen@misteldesign.se
Hjelmstedt, Mats Uppsala 070-9640210 mats.hjelmstedt@yahoo.se
Härdin, Ulf Öregrund 070-6301304 ulf.hardin@telia.com
Ivarsson Bo Uppsala 070-8357733 bo.ivarsson@zeta.telenordia.se
Ivarsson, Torbjörn Uppsala 076-0258485
Jansson, Anders Täby 073-3360254 anders@jadb.se
Johansson Andreas Möklinta 070-2591759 andreas.johansson@abkarlhedin.se
Lindberg Karl-Erik Fagersta 070-3800309 karleriklindberg@hotmail.com
Lundin Lars Uppsala 070-3736243018-515101 lars.lundin@slu.se
Löfberg, Mikael Örsundsbro 076-1914242 mikael_lofberg@msn.com
Niemelä, Jani Skinnskatteberg 070-2132285 jani.niemela@gmail.com
Nilsson, Erik Björklinge 070-5312482 sandbyholm@yahoo.se
Norén, Jörgen Järlåsa 073-9205433
Olsson, Mikael Österfärnebo 0703720148 mickeibackan@gmail.com
Persson Sven-Inge Tierp 070-5806882 langholmenhalls@telia.com
Pettersson, Anders Öregrund 070-8889526 anders.pettersson2@uppsala.se
Sterner Hans Sala 070-6020695 hassesterner@hotmail.com
Turesson Krister Örsundsbro 070-5353336 krister.thuresson@telia.com
Turunen, Henrik Heby 070-5881698 industri@smia.se
Widegren Gunnar Surahammar 070-2101777 kg.widegren@gmail.com
Wievegg Ove Kolsva 073-07113320221-50200 ove.wievegg@gmail.com
Wretefelt, Tobias Arboga 070-5803744

Domare med mindre aktivitet

Name Postort Telefonnummer e-Postadress
Ahlström, Sten Knutby 070-9990908 slip.sten@live.se
Carlberg Kenneth Heby 070-6422323
Eriksson Sven-Olof Surahammar 070-5274546
Selin Jan Västerås 021-62017

Aspiranter

Ta gärna kontakt med våra aspiranter när du får förfrågan om att döma

Name Postort Telefonnummer e-Postadress
Karlsson, Tomas Hallstavik 070-5649434
Filip Flygt Vänge 070-2075245 filipflykt@hotmail.com
Lundell, Jan Sala 070-9151175 jan.lundell@hotmail.com